חלקי חילוף לשערים

הכותרת הזו אולי נשמעת לכם משונה, אבל כן, לפעמים גם שער זקוק לחלקי חילוף. בתפיסה שלנו 'שער' זה משהו מיושן – לוחות עץ או ברזל, צירים ומערכת בריח. משהו מעידן נשכח מהתקופה שקדמה למהפכה התעשייתית. ובכן, מסתבר שזה לא ממש מדויק ובהחלט קיים ביקוש לחלקי חילוף לשערים לתעשייה ולפרטיים.

עידן 'השער החכם'

בעשורים האחרונים שערים כוללים אספקטים טכנולוגיים לא מעטים ואפילו טכנלוגיות קצה כמו מערכות ביומטריות. השערים החכמים של היום מלאים במערכות אלקטרוניות ולעיתים קרובות נפתחים או נגללים כלפי מעלה באמצעות מנועים חשמליים שנשלטים מרחוק. כמו כל מכשיר או מערכת הפועלים באמצעות טכנולוגיה, גם שערים צריך לתחזק וכחלק מהתחזוקה השוטפת גם צריך מדי פעם להחליף מערכות או לשדרג אותן. הצורך הזה קיים בבתים פרטיים שמחזיקים שערים בכניסה לבית או בכניסה לחניה, וכמובן שבמידה מגוונת הרבה יותר בסקטור התעשייה.

ספק אמין ואחראי שמתמחה בתחום

בגלל הרגישות הגדולה הכרוכה בטיפול בשערים, חשוב לרכוש חלקי חילוף לשערים רק מגורם אמין ואחראי. אחרי הכול מי שמחזיק בידיו את סודות השער אוחז את המפתח לסודות שמסתתרים מאחוריו. בנוסף, מדובר בתחום מקצועי ייחודי הדורש התמחות והבנה עמוקה של התחום. לכן, אין פלא שהגורם המקצועי המוביל בישראל האמון על אספקת חלקי חילוף לשערים זו חברת 'שער הגיא' שכבר למעלה מעשור מובילה את מהפכת השערים החכמים בישראל.

 

אולי יעניין אותך גם

גלריית תמונות שערים חשמליים לתעשייה

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם